بیمارستان عسکریه اصفهان

انتخاب بیمارستان عسكریه به عنوان مركز منتخب كشور در ارتقاء سلامت مادر و نوزاد

 

همایش تقدیر از مجریان برتر ارتقاء سلامت مادر و نوزاد و برنامه ترویج زایمان طبیعی در مركز بین المللی همایش های رازی تهران در تاریخ 16 اسفندماه 95 و با حضور دانشگاه ها و بیمارستان های فعال کشور برگزار گردید .
در این همایش که با حضور آقای دكتر آقاجانی معاون محترم درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و سركارخانم دكتر مولاوردی معاون محترم ریاست جمهور در امور زنان و خانواده همراه بود از بیمارستان های فعال كشور در ارتقاء سلامت مادر و نواد و برنامه ترویج زایمان طبیعی تقدیر بعمل آمد 
در این همایش از بیمارستان تخصصی عسكریه به عنوان بیمارستان منتخب كشوری در امر ارتقاء  سلامت مادر و نوزاد تقدیر و تجلیل به عمل آمد .

جناب آقای دكتر شاه ناصر، مدیر عامل بیمارستان عسكریه در این مراسم با ایراد سخنرانی به ارائه تجربیات موفق این مركز در حوزه ارتقای سلامت مادران و نوزادان پرداختند.

 

دكتر شاه ناصر با اشاره به سیاست های بیمارستان عسكریه در ارتقای سلامت مادران و نوزادان؛ ارتقای کیفیت خدمات، فعال‌تر شدن کمیته‌ها در سطح بیمارستان، استفاده از ابزار بررسی کیفیت خدمات، ساماندهی نقل و انتقال و پذیرش مادر باردار ، کاهش میزان سزارین بار اول، بهینه سازی فضای فیزیکی بلوک زایمان، اقدامات پیشگیرانه درخصوص کاهش مرگ مادر باردار و نوزاد را به عنوان مهمترین برنامه های بیمارستان عسكریه در این حوزه برشمردند.

در پایان این مراسم به پاس تلاش های مستمر و پایدار بیمارستان تخصصی عسكریه در ارتقای سلامت مادر و نوزاد لوح تقدیری از طرف دکتر آقاجانی معاون درمان وزارت بهداشت به آقای دکتر شاه ناصر اهدا گردید.