بیمارستان عسکریه اصفهان

بهره برداری از دستگاه اسکن 3بعدی کف پا

آیین رونمایی و بهره برداری از دستگاه اسکن 3بعدی کف پا و اندازه گیری فشار کف پا


روز شنبه مورخ 98/4/29  با حضور آقای دکترشاه ناصر، ریاست بیمارستان تخصصی عسکریه و جمعی از مسئولین مرکز از دستگاه اسکن 3بعدی کف پا و اندازه گیری فشار کف پا در کلینیک ارتوپدی فنی بیمارستان رونمایی شد.
خانم دکتر فاطمه پل به عنوان مسئول کلینیک ارتوپدی بیمارستان عسکریه ضمن معرفی این دستگاه ها به تشریح کارکرد و تأثیر دستگاه‌های نصب شده در این کلینیک پرداخت و افزود: هر گونه اختلال در سیستم اسکلتی- حرکتی پای افراد به وسیله این دستگاه‌ها قابل تشخیص و درمان خواهد بود. این دستگاه‌ها از جدیدترین تکنولوژی موجود استفاده می نمایند و اسکن پا از طریق چهار دوربین حساس و به صورت 3 بعدی انجام می‌ شود.
خانم دکتر فاطمه پل خاطرنشان کرد: نتیجه اطلاعات به دست آمده از طریق این دستگاه ها علاوه بر کمک به متخصصین ارتوپدی در جلوگیری از مشکلات ناشی از اختلالات اسکلتی – حرکتی بیماران، در نهایت منجر به طراحی وساخت کفی های 3بعدی مناسب با وضعیت خاص هر بیمار یا فرد عادی می گردد که در بهبود کیفیت زندگی ایشان بسیار مؤثر خواهد بود.
این خدمات در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته و از ساعت 13 الی 15 در کلینیک ارتوپدی فنی بیمارستان عسکریه اصفهان ارائه خواهد شد.
با توجه به زمان بر بودن ارائه این خدمات و انجام معاینات، روزانه تنها به 10 نفر نوبت دهی می گردد.
بیماران محترم توجه نمایند که قبل ازمراجعه به کلینیک ارتوپدی فنی الزاما باید از پذیرش درمانگاه بیمارستان اقدام به دریافت نوبت نمایند.