بیمارستان عسکریه اصفهان

دندان پزشکی

 

مسئول فنی بخش : دکتر محمدعلی همتی

مسئول بخش : محمد اخوان

مکان  بخش : کوچه جنب فروشگاه تعاونی کارکنان بیمارستان

شماره تلفن بیمارستان: 9-2250041

شماره داخلی دندانپزشکی : 2061

شماره داخلی دفتر درمانگاه: 2060

کلینیک دندانپزشکی بیمارستان واقع در ساختمان درمانگاه از سال  شروع به فعالیت کرده است و هم اکنون با بیش از 20 دندانپزشک (عمومی و متخصص) و پرسنل مجرب و با 6 دستگاه یونیت دندانپزشکی و تجهیزات مدرن دیگر در ماه بطور تقریبی پذیرای بیش از 4000 بیمار بوده که در بخشهای عمومی و تخصصی مطابق با آخرین استانداردهای حرفه ای و بهداشتی تحت درمان قرار می گیرند.

 

خدمات قابل ارائه در کلینیک دندانپزشکی:

ترمیمیکشیدن

اندو( درمان ریشه)

اطفال

روکش وبریج     

گرافی و opg 

جرم گیری

راهنمای بخش قبل از مراجعه :

ساعات کار  این واحد صبح ها از ساعت 8:30 الی 12:30 و بعد از ظهر ها از ساعت 15 الی 19 می باشد.

جهت گرفتن نوبت معاینه صبح ها از ساعت 8:30 الی 10 و بعد از ظهر15:30  الی 17 مراجعه نمایید.

دندانپزشک به هیچ عنوان مجاز نمی باشد شما را بدون داشتن نوبت و شماره پذیرش بپذیرد. بدیهی است این امکان حتی برای پاسخگویی به سئولات شما، مشاهده رادیوگرافی دندان شما و نوشتن نسخه نیز وجود ندارد، لذا خواهشمندیم در کلیه امور با پذیرش هماهنگی فرمائید.

در نوبت اول، قبل از ورورد شما به اتاق مربوطه، یک پرونده در اختیار شما قرار خواهد گرفت. انتظار می رود جهت رعایت توالی مراحل درمانی شما، این پرونده را قبل از وارد شدن به اتاق، کاملاً مطالعه فرمائید و قسمتهای لازم را علامت بزنید و امضاء کنید.( اگر بیماری یا مشکل خاصی دارید و در پرونده قسمت مربوطه را علامت نزنید، و یا به دندانپزشک اطلاع ندهید  ممکن است در حین درمانهای دندانپزشکی مشکلاتی  برای شما ایجاد شود  که ناخوشایند است. در صورتیکه سوابق پزشکی خاصی دارید لطفاً همراه داشته باشید.

تشخیص اولیه،تهیه گرافی طرح درمان و تشکیل پرونده در اولین مراجعه شما به دندانپزشک انجام می گردد. در مراجعه اول پس از طی کلیه مراحل تشکیل پرونده به ترتیب الویت درمان به شما نوبت داده خواهد شد . در صورتیکه دندانهای شما نیاز به درمانهای تخصصی داشته باشد ، نوبت دهی و ارجاع برای اعمال مربوطه در روزهای بعد انجام خواهد شد و یا معرفی به متخصص مربوطه صورت می گیرد.

بیماران موظف هستند از دفترچه شخصی جهت درمان استفاده کنند، در صورت مشاهده استفاده دفترچه بیمه فرد دیگر کلینیک از پذیرش و درمان آنها معذور است.

بیمارانی که مبتلا به تبخال روی لب می باشند، باید با اطلاع قبلی از مراجعه به کلینیک خودداری کنند و وقت خود را به حداقل 10 روز بعد موکول فرمایند.

در مواردیکه مقرر است قبل از درمانهای دندانپزشکی آنتی بیوتیک مصرف نمائید، قبل از میل نمودن دارو با دندانپزشک مربوطه هماهنگ و از خوردن دارو در منزل خودداری فرمائید.

در صورت هر گونه مشکل یا داشتن انتقاد و پیشنهاد می توانید به دفتردرمانگاه مراجعه فرمائید.