بیمارستان عسکریه اصفهان
راه اندازی خدمات زایمان در آب بیمارستان عسکریه بیمارستان دوستدار کودک افتتاح واحدهاي VIP زايمان طبيعي تجربه ای متفاوت از سلامتی و آرامش در بخش VIP ارائه خدمات تخصصی 24 ساعته در اورژانس آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی MRI بیمارستان تخصصی عسکریه اصفهان

راه اندازی خدمات زایمان در آب

خاطره ای ماندگاراز یک زایمان به یاد ماندنی ...

بیمارستان عسکریه بیمارستان دوستدار کودک

افتتاح واحدهاي VIP زايمان طبيعي

امكان حضور همراه در تمام مراحل زايمان

تجربه ای متفاوت از سلامتی و آرامش در بخش VIP

ارائه خدمات تخصصی 24 ساعته در اورژانس

آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی

راه اندازی خدمات تخصصی و فوق تخصصی قلب و عروق

MRI

خدمات پیشرفته تصویربرداری پزشکی

بیمارستان تخصصی عسکریه اصفهان

باوری نو در ارائه خدمات سلامت

بازی هایی برای هوشمندی کودکان

برای این كه بچه‌هایی باهوش داشته باشید چه كار باید بكنید؟ باید به آنها ماهی بدهید یا مكمل امگا 3 و فسفر؟! شاید هم فكر می‌كنید بهتر است آنها را در كلاس‌های مختلف و متعدد ثبت نام كنید اما یكی از بهترین راه‌ها برای این كار آن است كه بچه‌ها را به بازی‌های خوب عادت   بدهید. بازی‌های فكری می‌توانند كمك بزرگی به تقویت هوش و حافظه فرزندان شما بكنند. نمونه‌اش همین بازی جدید پنتابال  است كه چند سال لقب بهترین بازی فكری دنیا را به خود اختصاص داده است.

جنگا؛ بازی مهندس‌ها

بازی فكری جنگا یك بازی بسیار ساده ولی در عین حال هوشمندانه است. این بازی هم مانند سودوكو از بازی‌هایی است كه زمان - یعنی والدین فعلی و كودكان قدیمی- نداشت. از اختراع این بازی هم كمتر از 30 سال می‌گذرد. جنگا از ۵۴ بلوك چوبی هم‌شكل و هم اندازه تشكیل شده است كه طول هر یك از بلوك‌ها سه برابر عرض آن است.

این اتحاد در شكل و اندازه این امكان را فراهم می‌سازد تا با به‌كارگیری اندكی خلاقیت،  اشكال و احجام 3بعدی مختلفی ایجاد كرد و قدرت تمركز، خلاقیت و تجسم فضایی را به‌وسیله آن به رقابت گذاشت. جنگا یكی از محبوب‌ترین بازی‌های فكری دنیاست به‌طوری كه تا‌كنون بیش از ۵۰ میلیون بازی جنگا، یعنی بیش از 7 میلیارد و 200 میلیون قطعه از این بازی در سراسر دنیا به فروش رسیده است. اگر می‌خواهید در آینده مهندس خلاقی داشته باشید، از حالا او را با جنگا آشنا كنید.

پنتابال؛ بهترین بازی دنیا

پنتابال در سال 2004 در كشور سوئد طراحی شد و تا‌كنون برنده 8 جایزه جهانی و بهترین بازی فكری در سال‌های اخیر شده است. این بازی در عین سادگی، پیچیده و عمیق نیز هست و این قدرت را دارد كه با حركاتی ساده ذهن را بچرخاند و با تاثیر بر قشر پیشانی و آهیانه‌ای مغز توانایی تصمیم‌گیری، تفكر منطقی، تحلیل وضعیت و حل مسئله را افزایش دهد. این بازی با یك صفحه خالی كه شامل 4 صفحه كوچك‌تر است و قابل چرخش است شروع می‌شود.

هر بازیكن یك رنگ را انتخاب كرده و در صفحه قرار می‌دهد و بعد از آن باید یكی از 4 صفحه كوچك بازی را به سمت راست یا چپ به اندازه 90 درجه بچرخاند. برنده بازی نخستین كسی است كه بتواند 5 مهره همرنگ خود را در یك ردیف عمودی، افقی یا مورب پشت سر هم قرار دهد. این بازی در مدت كوتاهی كه ابداع شده نظر بسیاری از مردم دنیا را به‌خود جلب كرده و اكنون رقابت‌های جهانی  نیز دارد!  

سودوكو؛ اختراع ژاپنی‌های

سودوكو مخفف یك واژه ژاپنی یعنی سوجی وا دوكوشین نی كاگیرو به معنی «ارقام باید تنها باشند» است. این بازی ریشه‌ای ژاپنی دارد ولی تقریبا 30 سال است كه مردم ملت‌های دیگر جهان هم با آن آشنا شده‌اند و در حال حاضر یكی از محبوب‌ترین بازی‌های فكری سراسر دنیاست. هرچند سودوكوی اصلی یك جدول 9 در 9 است ولی انواع ساده‌تر آن هم كه با جداول كوچك‌تر هستند وجود دارد و شما می‌توانید برای كودكان دبستانی خود از آن‌ها استفاده كنید.   

ماز؛ راهت را پیدا كن

مازها یكی از بهترین ابزارها برای تقویت قوه جهت‌یابی و تجسم فضایی كودكان هستند. البته برای هر سنی ماز خاصی وجود دارد و بعضی از مازها حتی برای بزرگسالان هم گیج‌كننده‌اند. پس بهتر است حواس‌تان موقع بازی به این نكته باشد.

سلامتی برای همه

سلامتی برای همه (phone)