بیمارستان عسکریه اصفهان
راه اندازی خدمات زایمان در آب بیمارستان عسکریه بیمارستان دوستدار کودک افتتاح واحدهاي VIP زايمان طبيعي تجربه ای متفاوت از سلامتی و آرامش در بخش VIP ارائه خدمات تخصصی 24 ساعته در اورژانس آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی MRI بیمارستان تخصصی عسکریه اصفهان

راه اندازی خدمات زایمان در آب

خاطره ای ماندگاراز یک زایمان به یاد ماندنی ...

بیمارستان عسکریه بیمارستان دوستدار کودک

افتتاح واحدهاي VIP زايمان طبيعي

امكان حضور همراه در تمام مراحل زايمان

تجربه ای متفاوت از سلامتی و آرامش در بخش VIP

ارائه خدمات تخصصی 24 ساعته در اورژانس

آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی

راه اندازی خدمات تخصصی و فوق تخصصی قلب و عروق

MRI

خدمات پیشرفته تصویربرداری پزشکی

بیمارستان تخصصی عسکریه اصفهان

باوری نو در ارائه خدمات سلامت

نمک دریایی چیست ؟نمک دریایی از جمله خوراکی هایی است که بر خلاف تبلیغات گسترده از طرف برخی افراد غیر کارشناس مضراتی را به همراه دارد.
نمک دریا که امروزه بازار گرمی یافته است از تبخیر آب دریا حاصل می گردد. بیش ترین کاربرد نمک دریایی در ساخت لوازم آرایشی و پخت و پز می باشد. سرب ، جیوه و آرسنیک از جمله ناخالصی های موجود در نمک دریایی می باشد که برای سلامت بدن انسان به شدت خطرناک و باعث بروز سرطان ها و بیماریی های مثل پارکینسون ،آلزایمر ، ام اس و... هستند. همان طور که می دانید ید ماده ای مهم و ضروری برای سلامت بدن انسان است؛ نمک دریایی فاقد این عنصر حیات بخش می باشد و نمی تواند نیاز روزانه بدن به این عنصر را تامین نماید. نمک دریا به اسم نمک خام ، نمک خورشیدی ، نمک طبیعی و ... توسط سودجویان تبلیغ و فروخته می شود و گاهی ادعا می شود برای 72 بیماری مفید است.
در ایران نمک دریا با مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو موجود نمی باشد و نمک های موجود برای مصارف غیر خوراکی مانند مشکلات پوستی ، کمپرس گرم روی مفاصل و...در عطاری ها استفاده می شود.در کشور های پیشرفته نمک دریا از حوضچه های روان و تمیز استخراج می شود ولی مشکل اصلی در ایران ریخته شدن فاضلاب های صنعتی و کارخانجات و تصفیه نشدن نمک حاصل شده است.
نمک معمولی طی فرآیندهای صنعتی به دست خریدار می رسد؛ در صورتی که نمک دریایی از تبخیر آب دریا و به صورت کاملا طبیعی به دست می آید و پس از استخراج بدون هیچ گونه فرآیند صنعتی به بازار عرضه می گردد، از همین رو به نسبت نمک معمولی از قیمت پایین تری برخوردار است.کارشناسان آزمایشگاه بر این باورند که استفاده از نمک دریایی موجب بروز اختلال در عملکرد کبد، کلیه، گوش و دستگاه گوارش خواهد شد.

سلامتی برای همه

سلامتی برای همه (phone)