بیمارستان عسکریه اصفهان
راه اندازی خدمات زایمان در آب بیمارستان عسکریه بیمارستان دوستدار کودک افتتاح واحدهاي VIP زايمان طبيعي تجربه ای متفاوت از سلامتی و آرامش در بخش VIP ارائه خدمات تخصصی 24 ساعته در اورژانس آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی MRI بیمارستان تخصصی عسکریه اصفهان

راه اندازی خدمات زایمان در آب

خاطره ای ماندگاراز یک زایمان به یاد ماندنی ...

بیمارستان عسکریه بیمارستان دوستدار کودک

افتتاح واحدهاي VIP زايمان طبيعي

امكان حضور همراه در تمام مراحل زايمان

تجربه ای متفاوت از سلامتی و آرامش در بخش VIP

ارائه خدمات تخصصی 24 ساعته در اورژانس

آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی

راه اندازی خدمات تخصصی و فوق تخصصی قلب و عروق

MRI

خدمات پیشرفته تصویربرداری پزشکی

بیمارستان تخصصی عسکریه اصفهان

باوری نو در ارائه خدمات سلامت

VIP

سرپرستار بخش : فرزانه فشارکی

ظرفیت بخش : 20 تخت

مکان بخش : طبقه پنجم ساختمان بستری

تلفن بخش : 32922500

 

 

بیمارستان عسگریه در سال 1389 و به منظور ایجاد زیر ساخت های ورود به عرصه گردشگری سلامت اقدام به راه اندازی بخش VIP با 19 اتاق خصوصی نمود.این بخش با امكانات و فضای مناسب، تجربه ای خاص از اقامت در یك مركز درمانی را برای بیماران به ارمغان می آورد به گونه ای كه بیمار در كمال آرامش و در كنار خانواده ی خود دوره ی درمان خویش را سپری می نماید.

 

اتاق های VIP با طراحی و ظاهری زیبا به كلیه امكانات رفاهی  و اقامتی مورد نیاز بیمار و همراه تجهیز
 شده اند.ارائه خدمات رفاهی به همراهان و ملاقات كنندگان از جمله سهولت در ورود و خروج به بیمارستان و بخش ، منوی غذایی متنوع، دسترسی به اینترنت WiFi و... از دیگر مزایای این بخش می باشد.

 

در این بخش بیماران با تشخیص های مختلف از جمله بیماری های داخلی، جراحی، ارتوپدی و زنان و زایمان بستری و تحت درمان پزشكان متخصص و فوق تخصص قرار می گیرند. در این میان خدمات ارائه شده به مادران باردار به عنوان میهمانان ویژه بخش VIP با در نظر گرفتن نیاز ها و انتظارات خاص مادران در مرحله ی پس از زایمان به گونه ای طراحی شده است تا مادران عزیز با برخورداری از فضایی آرام و دلنشین، تجربه ای رویایی از اولین روزهای تولد فرزند خود در بیمارستان عسگریه را به یادگار داشته باشند.


 

سلامتی برای همه

سلامتی برای همه (phone)